20830

Εναρξη δραστηριοτήτων στις 9:00 στο αμφιθέατρο του Σχολείου:

α) Ενημέρωση από τον Πρόεδρο της Ομάδας Μαραθωνοδρόμων Γιαννιτσών κ. Στέλιο Φιούνη για της αξία και την σημασία της προσπάθειας της συμμετοχής και της άσκησης - άθλησης. Παρουσία αθλητών Μαραθώνιου δρόμου.

β) Εισήγηση - Παρουσίαση της διεθνούς παίκτριας πετοσφαίρισης κα Φωτεινής Καφετζάκη.

Η Φωτεινή ¨Εν Δράσει¨

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ, 2002)

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΛΟΒΕΝΙΑΣ

γ) Ενημέρωση από τον Γραμματέα του Ναυτικού Ομίλου Γιαννιτσών για το άθλημα της κωπηλασίας και παρουσίαση του Βασίλη Τσαλικίδη, Πανελληνιονίκη, 1ου βαλκανιονίκη και 6ου Παγκόσμιου πρωταθλητή.

Ο Βασίλης "Εν πλώ"

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ: ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ.

ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ, ΠΑΝΟ - ΚΟΛΑΖ. ΟΙ ΜΑΘΗΤΈΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΩΦΕΛΗ ΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ ΠΟΥ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ ΤΟΝ Κ. ΦΙΟΥΝΗ ΣΤΈΛΙΟ, ΤΗΝ ΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΦΕΤΖΑΚΗ, ΤΟΝ Κ.ΜΑΞΟΥΡΗ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΤΟΝ Κ. ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΑΛΙΚΙΔΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΛΑΜΠΡΥΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΥΤΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ.